Hız Yayınları

Okullar Ne Zaman Açılmalı?

Okullar Ne Zaman Açılmalı?

Okulların açılma tarihini sokaktaki insanlara sorduk. Kimler biliyor kimler hala karıştırıyor? Online eğitim ve yüz yüze eğitim hakkında ne düşünüyorlar? Sokak röportajında sorduğumuz diğer sorular, ‘En doğudaki ilimiz hangisidir?’, ‘Ne olmayı hayal ediyordunuz, ne oldunuz?’, ‘Çanakkale hangi bölgemizdedir? , ‘Dünyanın en kalabalık ülkesi hangisidir?’

Sokağa Çıkma Yasağı Gelmeli mi?

Sokakta Hız var / Sokağa çıkma yasağı gelmeli mi? #röportaj Sokağa çıkma yasağı gelmeli mi? Asgari ücret tutarını biliyor musunuz? Kaç ayda gün vardır? Uzaktan eğitim sürecini nasıl geçirdiniz? Gibi sorularla sokakta “Hız”olduk. İyi seyirler.

2021 YKS (TYT, AYT) veya LGS sınavına hazırlanıyorsan bu kanal tam sana göre! ? Liseye giriş veya üniversite sınavına hazırlanırken; sınav stresi ile başa çıkmak için eğlenceli videolardan, ders çalışmana katkı sağlayacak motivasyon videolarına; Erasmus Hikayeleri, Meslek Erbabı gibi kariyerine yön verecek içeriklerden; eğitim koçluğu ve rehberlik içeriklerine kadar her hafta yeni içerikler Hız Yayınları kanalında!

 

İster 8.- 9. –11. veya 12. sınıfta ol; ?‍??‍? farklı yönlerini keşfetmek ve potansiyelini başarıya dönüştürmek için abone olmayı unutma!

Örnek Kitap

Örnek Kitap