Hız Yayınları

2024-25 Katalog KURUMLARA ÖZEL

DEĞERLİ EĞİTİMCİ DOSTLAR, HIZ KURUMSAL SİZLERE NELER SUNUYOR?
Sizlere tamamen kurumlara özel kapalı devre alternatif bir yayın seti sunuyoruz. Tüm yayınlarımızın yer aldığı öğretmen ve öğrencilerinizin 7/24 kullanabileceği dijital platformumuz “Hızlı Okul Kurumsal” (kurumsal.hizliokul.com) yayınevimizin size armağanıdır. Üstelik Hızlı Okul Kurumsal’ı kendi logonuzla kullanacaksınız.

 

Kurumsal Yayın kataloğumuzu dilerseniz burada inceleyebilir veya cihazınıza pdf olarak indirebilirsiniz.

Başvuru Formu

Blank Form (#5)

1. Yayınlarımız son birkaç yıl içerisinde kaleme alındığı için hem ÖSYM’nin yeni tarzına hem de MEB’in yeni öğretim programlarına %100 uyumludur. MEB 1, 5 ve 9. sınıftan başlayarak kademeli olarak yeni öğretim programına geçiş yapacaktır. Bu çerçevede 1, 5 ve 9. sınıf yayınlarımız MEB’in 2024 müfredatına göre yeni baştan kaleme alınacaktır.

2. YKS ve lise destek yayınlarımızı tam ve kalıcı öğretmeyi amaçlayan, Planet adını verdiğiniz sistem üzerine kurduk.

3. Bu çerçevede yazar kadromuz: Ders Anlatım Modüllerimizi, Konu Değerlendirmelerimizi ve Soru Bankalarımız, üniteleri öğrencinin 1-2 derste öğrenebileceği seanslara bölerek birbiriyle %100 uyumlu olacak içimde hazırladı. Ayrıca yazarlarımız kitaplarımızdaki seanslara paralel olarak tüm konuları içeren 1400’ü aşkın ders anlatım videosu çekti. Bu videolar Hızlı Okul’da yer almaktadır. (9. sınıfta ders videosu yoktur.) Ders anlatım modüllerimizdeki, soru bankalarımızdaki ve konu değerlendirmelerimizdeki tüm soruların video çözümünü püf noktalarını ve nüansları daha iyi vurgulayacağı için bizzat yazarlarımız ya da editörlerimiz yaptı.

4. Öğrencilere düzeyine uygun soru bankası vermek için TYT - AYT’de iki farklı düzeyde soru bankası seti çıkardık: Altyapısı zayıf öğrenciler için temel - orta düzey set, (Standart set) Altyapısı iyi öğrenciler için orta - ileri düzey set,(Yıldızlı set) (Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Felsefe ve AYT Geometri iki düzey için ortaktır.)

5. Süpper Danışman uygulaması, YKS ve lise destek yayınlarımızda kurumlar ve öğrenciler için alternatif ölçme-değerlendirme ve geliştirme sistemidir.

6. 11, 10 ve 9. sınıf soru bankaları okullarda fiilen ders işlenen haftalar esas alınarak 29 haftalık seanslara bölündü. % 70’i okula destek, % 30’u üniversiteye hazırlık amaçlıdır.

7. YKS Denemelerimizde kazanım temelli karnenin yanı sıra sonuçları yayınlarımızdaki seans sistemine dayalı dijital bir karne de verilecek; böylece öğrenciler konu eksiklerini Hızlı Okul’daki ders videolarıyla giderebilecektir.

8. LGS yayınlarımız, MEB’in örnek soruları ve LGS çıkmış sorular analiz edilerek kaleme alınmıştır.

9. LGS’de konu işleme fasikülleri; özet konu anlatımı, öğretici etkinlik ve testlerden oluşmaktadır. Soru bankaları ise tüm kazanımları yoklayan konu testleri ve her ünitenin sonundaki beceri temelli testlerden oluşmaktadır.

10. 7 ve 6. sınıf yayınlarımız yeni sınav tarzına göre yazılmıştır. 5. sınıf da yeni öğretim programı açıklandıktan sonra yeni sınav tarzı göz önünde bulundurularak kaleme alınacaktır.

11. Bu sezonun önemli yeniliklerinden birisi özgün ilkokul yayınlarımız olacaktır.

Dijital Platform

Kurumlar Dijital Platformumuzu, kendilerine ait logoları ve kurum uzantılı alan adları ile kullanabilir.

Süpper Danışman

Süpper Danışman uygulaması öğrencinin soru bankasındaki performansını analiz etmeyi sağlıyor.

Mobil Kütüphane Uygulaması

Mobil Süpper Danışman

Örnek Kitap

Örnek Kitap