2023-24 Katalog KURUMLARA ÖZEL

TYT - AYT | 11. Sınıf | 10. Sınıf | 9. Sınıf | LGS, 7, 6 ve 5. Sınıf

DEĞERLİ EĞİTİMCİ DOSTLAR, HIZ KURUMSAL SİZLERE NELER SUNUYOR?
Sizlere tamamen kurumlara özel kapalı devre alternatif bir yayın seti sunuyoruz. Tüm yayınlarımızın yer aldığı öğretmen ve öğrencilerinizin 7/24 kullanabileceği dijital platformumuz “Hızlı Okul Kurumsal” (kurumsal.hizliokul.com) yayınevimizin size armağanıdır. Üstelik Hızlı Okul Kurumsal’ı kendi logonuzla kullanacaksınız.

Kurumsal Yayın kataloğumuzu dilerseniz burada inceleyebilir veya cihazınıza pdf olarak indirebilirsiniz.

Başvuru Formu

  1. Yayınlarımız son 3 yıl içerisinde kaleme alındığı için hem ÖSYM’nin yeni tarzına hem de MEB’in yeni öğretim programlarına %100 uyumludur.

  2. Yayınlarımız tam ve kalıcı öğretmeyi amaçlayan, Planet adını verdiğiniz sistem üzerine kurduk.

  3. Bu çerçevede yazar kadromuz:
  Ders Anlatım Modüllerimizi, Yaprak Testlerimizi ve Soru Bankalarımızı, üniteleri öğrencinin 1-2 derste öğrenebileceği seanslara bölerek %100 paralel olarak kaleme aldı.
  Ayrıca yazarlarımız kitaplarımızdaki seanslara paralel olarak tüm konuları içeren 1600’ü aşkın ders anlatım videosu hazırladı. Bu videolar Hızlı Okul Kurumsal’da yer almaktadır.
  Ders anlatım modüllerimizdeki, soru bankalarımızdaki ve yaprak testlerimizdeki tüm soruların video çözümünü bizzat yazarlarımız ya da editörlerimiz yaptı.

  4. Öğrencilere düzeyine uygun soru bankası vermek için TYT - AYT’de iki farklı düzeyde soru bankası seti çıkardık: Altyapısı zayıf öğrenciler için temel - orta düzey set, (Standart set) Altyapısı iyi öğrenciler için orta - ileri düzey set,(Yıldızlı set) (Tarih, Coğrafya, Felsefe ve AYT Geometri iki düzey için ortaktır.) DEĞERLİ EĞİTİMCİ DOSTLAR, HIZ KURUMSAL SİZLERE NELER SUNUYOR?

  5. Süpper Danışman uygulaması, kurumlara özel alternatif ölçmedeğerlendirme ve geliştirme sistemidir. Uygulamayı kullanan TYT-AYT, 11, 10 ve 9.sınıf öğrencileri kişiselleştirilmiş dijital soru bankası oluşturabilir.

  6. 11, 10 ve 9. sınıf soru bankaları okullarda fiilen ders işlenen haftalar esas alınarak 29 haftalık seanslara bölündü. % 70’i okula destek,% 30’u üniversiteye hazırlık amaçlıdır.

  7. Deneme sonuçları öğrenci, sınıf ve okul ölçeğinde yayınlarımızdaki seans sistemine dayalı olarak da verilecek; böylece öğrenciler konu eksiklerini Hızlı Okul Kurumsal’daki ders videolarıyla giderebilecektir.

  9. 8. sınıf yayınlarımız, MEB’in örnek soruları ve LGS çıkmış sorular
  analiz edilerek kaleme alınmıştır.

  8. Öğretmenleriniz eğitim dönemi içinde WhatsApp üzerinden yazar
  kadromuzla görüş alışverişinde bulunabileceklerdir.

  10. Konu işleme fasikülleri; özet konu anlatımı, öğretici etkinlik ve testlerden oluşmaktadır. Soru bankaları ise tüm kazanımları yoklayan konu testleri ve her ünitenin sonundaki beceri temelli testlerden oluşmaktadır.

  11. 7, 6 ve 5. sınıf yayınlarımız yeni öğretim programlarına ve yeni sınav tarzına göre yazılmıştır. Yeni eğitim-öğretim döneminin tüm eğitimcilere bol yıldızlı başarılar dileriz…

  Dijital Platform

  Kurumlar Dijital Platformumuzu, kendilerine ait logoları ve kurum uzantılı alan adları ile kullanabilir.

  Süpper Danışman

  Süpper Danışman uygulaması öğrencinin soru bankasındaki performansını analiz etmeyi sağlıyor.

  Mobil Kütüphane Uygulaması

  Mobil Süpper Danışman

  Hız Yayınları

  Gelecek Hız'la Gelecek!